28 maja 2024

Warsztaty Rady Rodziców 18.06

Janusz Ćwik

Zapisy na warsztaty Rady Rodziców zostały zakończone.

Listy z nazwiskami uczniów zapisanych na poszczególne zajęcia zostały już wywieszone na tablicy, na korytarzu. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

W tym tygodniu uczniowie otrzymają również wiadomości mailowe z potwierdzeniem tematu warsztatu, na który ostatecznie zostali zapisani.

Uczniowie, którzy nie wypełnili formularza zapisów, a tym samym nie wybrali żadnego warsztatu zostają zapisani na poniższe warsztaty:

SSP klasy 4-8

POGROMCY STRESU – jak sobie radzić ze zdenerwowaniem i tremą?

Godz.: 10.00

Miejsce zbiórki: Aula

SLO

O PIĘKNIE (dla umysłów ścisłych i nie tylko)

Godz.: 10.00

Miejsce zbiórki: Aula Jana Pawła II

Informacje dotyczące szczegółów organizacyjnych znajdują się załączonych plikach. Prosimy o sprawdzenie, co należy zabrać na warsztat (w wybranych przypadkach).

Dzień przed warsztatami prosimy o sprawdzenie informacji na stronie szkoły, aby upewnić się, że nie ma żadnych zmian organizacyjnych.

Do zobaczenia na zajęciach prowadzonych przez rodziców.

Prezydium Rady Rodziców

ssp-tematy-warsztatow-rr-2024-po-zapisach.pdf