Szkoła podstawowa

Wiadomości SSP

Cecyliada 2022

Tegoroczna Cecyliada po raz kolejny była wspaniałą, artystyczną ucztą! Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności muzyczne: wokalne, instrumentalne i taneczne. Mamy wśród nas niezwykłe talenty, co napawa radością i dumą!

Instrumenty dęte blaszane

Przez ostatnie kilka tygodni uczniowie klas piątych poznawali instrumenty dęte blaszane. Jako, że niektóre instrumenty znajdują się w sali muzycznej, uczniowie mogli przyjrzeć się im baczniej.

Roraty w Adwencie

W Adwencie zapraszamy na wspólne Roraty: w poniedziałki o 6.30 w kościele, w pozostałe dni o 7.30 w kaplicy szkolnej.

Być jak Maria Skłodowska-Curie

Uczniowie klasy 3b od kilku dni poznają i zachwycają się życiem, pasją i dokonaniami Marii Skłodowskiej-Curie. Poznając tę niezwykłą kobietę, spotkali się z naszymi nauczycielkami chemii. Pani Izabela Deszcz i pani Agnieszka Janowiec-Blicharska przygotowały eksperymenty, pokazujące jak wspaniała i zaskakująca jest nauka. Dziękujemy za tę wspaniałą, interesującą i inspirującą lekcję!