wystawy

Otwarcie wystawy o kampanii wrześniowej

W rocznicę sowieckiej agresji na Polskę (17 września) w auli naszej szkoły nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy przygotowanej przez Samorząd Uczniowski ZSS i uczniów naszych szkół pod opieką p. prof. Ewy Słomkowskiej. Wystawie "Kampania Wrześniowa - wydarzenia i bohaterowie" towarzyszyły ciekawe prelekcje o rozpoczęciu wojny, uzupełnione pokazem filmów archiwalnych i fotografii.

fot. Piotr Drzewiecki

materiały dydaktyczne

3 SLO - Księgi Pisma Świętego

Artykuł do przeczytania dla chcących otrzymać ocenę celującą ze skrótów biblijnych.

Teatr Beznazwy

Beznazwy zaprasza

W naszej szkole czternasty rok pracy zaczyna Teatr Beznazwy!

Wszystkich zainteresowanych teatralnymi działaniami twórczymi zapraszamy:

Klasy 4: piątek 14.10-15.00

Klasy 5-6: piątek 15.15-16.45

Klasy 7-8: wtorek 16.15-17.45

Klasy 3 SG: poniedziałek 15.15-17.30

Klasy 1 LO: czwartek 14.15-16.15

Klasy 2-3 LO: środa 15.15- 17.30

Grupa ambitna SLO: czwartek 16.30-19.00

Uwaga Sekcja Turystyki Pieszej - pierwszy rajd

22 września zapraszam na pierwszy w tym roku szkolnym rajd pieszy - rajd "Pożegnanie lata".

Trasa: ul. Strykowska / ul. Inflancka (pętla tramwajowa linii 1, 6) – Las Łagiewnicki – ul. St. Działka / ul.Wiewiórcza (polana za parkingiem przy ul. Wycieczkowej)

Długość trasy ok. 10 km.

Start o godzinie 10.15. 

Meta około godziny 12.30.

Wpisowe 7 zł, dla członków PTTK - 5 zł.

wycieczki szkolne

Byliśmy w Żelazowej Woli

Grupa uczniów naszych szkół odwiedziła miejsce urodzenia Fryderyka Chopina w czwartek 13 września.
materiały dydaktyczne

3 SLO - Czy jestem gotowy/a do małżeństwa?

Być powołanym/powołaną do małżeństwa - to jedno; być gotowym/gotową, by to powołanie wybrać i zrealizować - to już jednak coś innego.

Jest między tymi dwoma sytuacjami pewna droga do przebycia. Ogólnie można ją nazwać drogą dojrzewania: dojrzewania do odpowiedzialności, do budowania trwałych relacji, do miłości.

Zespół Wokalny

Wszystkich uczniów zainteresowanych dołączeniem do Zespołu Wokalnego, bardzo serdecznie zapraszam 11.09. oraz 12.09. (wtorek, środa) w godzinach 14.00-15.30 do sali B2 (II piętro).

Do zobaczenia!!!