Odwołanie zajęć zerówka chemia
W dniu 27 kwietnia odwołuję zajęcia dodatkowe z chemii na zerówce.
Izabela Deszcz
W dniu 27 kwietnia odwołuję zajęcia dodatkowe z chemii na zerówce.
Izabela Deszcz
W piątek, 27 kwietnia br. odbędzie się uroczystość pożegnania Maturzystów. Zapraszamy na Eucharystię sprawowaną w ich intencji o godz. 11.00.
Nadal jest jedno miejsce na pielgrzymkę do Rzymu, szczegóły w zakładce wyjazdy. Proszę o szybką decyzję!
7 kwietnia grupa uczniów wraz z rodzicami pod kierownictwem Marcina Paździora udała się do Warszawy na sztukę Goplana. Przed rozpoczęciem przedstawienia byliśmy także w Muzeum Narodowym.
Biblioteka prosi o sukcesywny zwrot wypożyczonych książek i podręczników szkolnych (po przerobieniu programu nauczania). Prosimy o sprawdzenie swojego aktualnego stanu wypożyczeń. Sukcesywny zwrot książek umożliwi sprawne rozliczenie z biblioteką na koniec roku szkolnego.
Barbara Gajewska
21 kwietnia zapraszam na kolejny rajd pieszy.
Trasa: RĄBIEŃ-RĄBIEŃ AB-ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 10 KM
Start z Przystanku ul.Słowiańska-Szkoła w Rąbieniu GODZ.10,30 Dojazd autobusem 97 A. Odjazd z Łodzi Kaliskiej o 9.55.
Meta rajdu znajduje się na terenie: Hotelu JAN SANDER w RĄBIENIU AB, a następnie dojście do Aleksandrowa i powrót autobusami linii 78 lub 97A (proszę sprawdzić trasy na www.mpk.lodz.pl).
Wpisowe 7 zł.
UWAGA!
Ze względu na egzaminy zapisy tylko do wtorku 17 kwietnia.
Zapraszam
13 kwietnia odbył się w murach naszej szkoły konkurs "Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego - TURBOLANDESKUNDE. Tegoroczna, IV edycja konkursu, dotyczyła Niemiec. Do konkursu przystąpiły trzyosobowe zespoły, które wygrały eliminacje szkolne. Zadaniem uczestników było odpowiedzieć na dziesięć pytań o różnym stopniu trudności.
Najwięcej punktów zdobyła drużyna z Publicznego LO Politechniki Łódzkiej i to ona będzie reprezentowała region łódzki w III etapie - ogólnopolskim, który odbędzie się w maju, w Krakowie.
W czwartek, 12 kwietnia, wszystkie zajęcia dydaktyczne zakończą się o godz. 14.50. Dzieci objęte opieką świetlicową będą miały swoje zajęcia.
O godz.15.00 rozpocznie się posiedzene rady edagogicznej.