Klasy IA i IB SLO na Podlasiu
W dniach 27 – 30 maja, klasy 1a i 1b liceum wraz z opiekunami: p. Skurską, p. Geremek-Sowińską, p. Michniewiczem oraz p. Drabem wyjechały na wycieczkę na Podlasie.
Swoją eskapadę rozpoczęliśmy Mszą Św. w naszej szkolnej kaplicy, aby następnie, w świetnych humorach udać się... do autokaru. Po drodze zwiedziliśmy Białystok, gdzie podziwiając wspaniały rynek, zajadaliśmy się lodami.