Wiadomości ze szkoły podstawowej

  • Dla Rodzica, Szkoła podstawowa,

    Gra miejska

    W minionym tygodniu klasa 6a i 6b uczestniczyła w grze miejskiej poprowadzonej przez przewodnika łódzkiego - Pana Przemysława Koszulskiego.

  • Szkoła podstawowa,

    Lot w kosmos 2a #Laboratoria Przyszłości

    W mijającym tygodniu uczennice klasy 2a SSP miały okazję pracować z wykorzystaniem długopisów 3D, które trafiły do szkoły w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości". Dziewczyny z

  • Szkoła podstawowa,

    2B w Planetarium.

    Jakże fascynujący jest wszechświat. Tyle jeszcze niewiadomych. Naukowcy z Planetarium pokazali nam gwiazdozbiory oraz wytłumaczyli prawa fizyki związane z kołem i nie tylko.

  • Szkoła podstawowa,

    Żywa sztuka w 2a

    W minionym miesiącu dziewczyny z klasy 2a SSP zgłębiały swoją wiedzę na temat malarstwa. Uczennice poznały wybitne dzieła światowych i polskich malarzy.

  • Szkoła podstawowa,

    Światło i cień

    Klasy VI Uczennice oraz Uczniowie klas VI wykonali rysunki w oparciu o obserwację światłocienia.

  • Szkoła podstawowa,

    Byliśmy na warsztatach w Teatrze Wielkim

    W poniedziałek 6.03.2023 uczniowie klas 4a, 5a, 5b i 5c uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pracowników Teatru Wielkiego w Łodzi.

  • Szkoła podstawowa,

    Drugie półrocze w Boskiej Akademii Kulinarnej

    Uczennice i uczniowie klas 4-6 podczas zajęć kulinarnych rozwijają swoją kreatywność oraz sprawność manualną. Uczą się także planowania swoich działań i współpracy w grupie.

  • Szkoła podstawowa,

    Pan Kejk w 3c

    Przygody Pana Kejka uczennice klasy 3c poznały już w listopadzie minionego roku. Ten psi bohater skradł serca wszystkich dziewczynek...

  • Szkoła podstawowa,

    Wizyta Pippi w 3c

    W piątkowe popołudnie Pippilotta Wiktualia Firandella Złotomonetta Pończoszanka odwiedziła uczennice klasy 3c i ich młodsze rodzeństwo. ippi przys

  • Szkoła podstawowa,

    Sportowe zmagania chłopców klas 1-3

    Po wielu godzinach intensywnej nauki chłopcy klas 1-3, przenieśli się do sali kondycyjnej. Tam w ramach zajęć świetlicowych, mogli sprawdzić się na torze przeszkód.