Przygody Pana Kejka uczennice klasy 3c poznały już w listopadzie minionego roku. Ten psi bohater skradł serca wszystkich dziewczynek... W ostatni piątek lutego dziewczynki miały okazję spotkać się i porozmawiać z p. Natalią Rajczak autorką książki pt.:"Pan Kejk". Serdecznie dziękujemy za bardzo ciekawą lekcję o powstaniu książki oraz o tym jak z miłością i troską dbać o swoje zwierzaki.