26 kwietnia 2024

Wizyta w Fundacji "Gajusz"

Małgorzata Wiktor

„Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to, kim jest;nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi". Św. Jan Paweł II

W dniu 19 kwietnia uczennice z klasy Vc z okazji Szkolnego Dnia Dobra zorganizowały kiermasz, z którego dochód postanowiły przeznaczyć na pomoc Fundacji "Gajusz" opiekującej się przewlekle chorymi dziećmi. Dziś odwiedziły siedzibę Fundacji, gdzie spotkały się z p.Sylwią i innymi pracownikami. Pani Sylwia opowiedziała historię powstania "Gajusza" i odpowiedziała na wszystkie pytania. Na koniec spotkania uczennice przekazały zebrane środki. Dzięki ofiarności uczniów naszej szkoły udało się zebrać 600 złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję i okazali swoje wsparcie.

Małgorzata Wiktor