Turniej tenisa stołowego wśród uczniów świetlicy klas 4-6
Janusz Ćwik
28 marca 2023 r.
W dniach 6 lutego - 20 marca 2023 roku odbyły się zawody tenisa stołowego wśród 16 chłopców z 4 i 5 klas świetlicy szkolnej, którzy na początku grali w fazie grupowej każdy z każdym, a później w fazie finałowej - 6 najlepszych grało każdy z każdym.
Wyniki turnieju:
I miejsce - Hugo Gajec, 4d
II miejsce - Mateusz Doroz, 4b
III miejsce - Jędrzej Dykto, 4d
IV miejsce - Fabian Binkiewicz, 4b
V miejsce - Stanisław Sobieszek, 4d
VI miejsce - Maksymilian Krawczyński, 4d
Kolejnym turniejem wśród uczniów świetlicy klas 4-6 będą piłkarzyki.