Turniej tenisa stołowego wśród uczniów świetlicy klas 4-6

Janusz Ćwik

28 marca 2023 r.

W dniach 6 lutego - 20 marca 2023 roku odbyły się zawody tenisa stołowego wśród 16 chłopców z 4 i 5 klas świetlicy szkolnej, którzy na początku grali w fazie grupowej każdy z każdym, a później w fazie finałowej - 6 najlepszych grało każdy z każdym.   Wyniki turnieju:   I miejsce - Hugo Gajec, 4d II miejsce - Mateusz Doroz, 4b III miejsce - Jędrzej Dykto, 4d IV miejsce - Fabian Binkiewicz, 4b V miejsce - Stanisław Sobieszek, 4d VI miejsce - Maksymilian Krawczyński, 4d   Kolejnym turniejem wśród uczniów świetlicy klas 4-6 będą piłkarzyki.
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowego