Turniej piłkarzyków wśród uczniów świetlicy klas 4-6
Janusz Ćwik
4 kwietnia 2023 r.
W dniach 27 - 31 marca 2023 roku odbyły się zawody piłkarzyków wśród 15 chłopców z 4 i 5 klas świetlicy szkolnej, którzy na początku grali w fazie grupowej (grupy A, B, C) każdy z każdym, a później najlepsza ósemka grała w ćwierćfinale.
Dawid Kijas - Bartosz Olban, 2:0 (11:5, 11:7)
Michał Tomkowicz - Mateusz Doroz, 2:0 (11:4, 11:7)
Milan Rodak - Stanisław Sobieszek, 2:0 (11:2, 11:0)
Karol Ertman - Jędrzej Dykto, 0:2 (6:11, 8:11)
Półfinał:
Milan Rodak - Jędrzej Dykto, 2:1 (10:11, 11:9, 11:7)
Michał Tomkowicz - Dawid Kijas, 0:2 (7:11, 8:11)
Mecze finałowe i wyniki zawodów:
- mecz o III miejsce - Michał Tomkowicz - Jędrzej Dykto, 2:1 (11:9, 7:11, 11:9)