Wiadomości dla:

spotkania z ciekawymi ludźmi

Raport ze spotkania o Pileckim

W piątek 8 marca 2024 r. uczniowie naszego liceum i starszych klas szkoły podstawowej mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z Panem Jarosławem Wróblewskim - autorem książek „Niezniszczalny. Rozmowy o Rotmistrzu Pileckim" oraz "Rotmistrz. Ilustrowana biografia Rotmistrza Pileckiego".

I Młodzieżowy Kongres Województwa Łódzkiego

Uczniowie i uczennice Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego reprezentowali szkołę na I Młodzieżowym Kongresie Województwa Łódzkiego. Odbył się on 24 listopada w łódzkim hotelu Ambasador Premium.

Ambasadorki Taize na Słówku SLO

Na poniedziałkowym Słówku w liceum gościliśmy ambasadorki Europejskiego Spotkania Młodych Taize, które w tym roku odbędzie się w Lublanie na Słowenii.

Spotkanie z gośćmi z Dominikany dla SLO

Za pośrednictwem Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego z Warszawy do naszej szkoły zawitali twórcy filmu „Canillitas”, który ukazuje pracę Salezjanów na rzecz dzieci w Republice Dominikańskiej.