Ładowanie strony...

Wiadomości dla:

projekty

Nie marnuję, a zyskuję!

Radość przynosi każdy prezent! Nie musi być nowy i prosto ze sklepu... Mieli okazję doświadczyć tego uczniowie klas wczesnoszkolnych.  

Zima w mieście!

Stowarzyszenie Lokalne SALOS Wodna - Łódź zorganizowało zajęcia "Zima w mieście", w których wzięło udział stu uczniów naszej szkoły. Od marca do grudnia (z letnią przerwą) odbyły się działania na lodowisku. Dwieście dzieci uczestniczyło też w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej. Dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki za wsparcie finansowe projektu a także Księdzu Andrzejowi Kurto za pomysł i realizację. 

Wolontariat drogą do praworządności

Dzisiejszego dnia w naszej szkole odbyły się warsztaty pod hasłem "Zachowania ryzykowne i odpowiedzialność prawna". Zostały one zrealizowane w ramach ogólnopolskiego projektu pod nazwą "Wolontariat drogą do praworządności" realizowanego także w naszym ośrodku w Łodzi. Warsztaty poprowadził Robert Ćwikowski - były policjant, aktualnie - psycholog. Udział w nich brały klasy SLO, a wydarzeniem towarzyszącym było szkolenie dla nauczycieli w obszarze tej samej tematyki.