W niedzielę po Mszy klas 1-3 SSP odbyło się spotkanie integracyjne klasy 1D.
W niedzielę po Mszy klas 1-3 SSP odbyło się spotkanie integracyjne klasy 1D. Rodzice, Rodzeństwa i Uczniowie spotkali się, aby lepiej się poznać. Oprócz rozmów i wspólnych zabaw odbył się mecz z udziałem Rodziców. Był to dla nas bardzo dobry czas!
Spotkanie integracyjne 1DSpotkanie integracyjne 1DSpotkanie integracyjne 1D