Ładowanie strony...
13 lipca 2022

Plac zabaw

Weronika Łubisz

Organizujemy zrzutkę na plac zabaw dla dzieci na terenie szkoły. Przeczytaj i wesprzyj marzenia dzieci!

Nasza szkoła jest niezwykłym miejscem. Pełnym radości, uśmiechów i zabaw. Nasi uczniowie uwielbiają spędzać czas na ogromnym boisku szkolnym, w hali sportowej, pracowni kulinarnej czy też ceramicznej. Zdarza się, że nie chcą iść do domu, bo w szkole jest tak FAJNIE:D. Szkoła to nie tylko budynek, miejsce, to przede wszystkim ludzie - uczniowie, nauczyciele, pracownicy. Tworzymy niezwykłą Wspólnotę pełną miłości i wzajemnego szacunku.

Nasi najmłodsi uczniowie mają głowy pełne pomysłów i MARZEŃ. Jednym z nich jest PLAC ZABAW. Miejsce gdzie mogliby spędzać ciepłe popołudnia, a zabaw i szaleństw nie byłoby końca. Chcieliby mieć drabinki, zjeżdżalnie czy też drążki do ćwiczeń. My dorośli-nauczyciele, postanowiliśmy pomóc im spełnić to MARZENIE! 

Dzięki ogromnemu wsparciu Rady Rodziców, na dobry początek udało nam się uzbierać blisko 11 000 złotych. Pozwala nam to zapłacić zaliczkę na PLAC ZABAW MARZEŃ. Całe przedsięwzięcie zostało wycenione na 60 000 złotych (konstrukcje + nawierzchnia), tak więc podwijamy rękawy, bierzemy się do pracy i ... organizujemy ZRZUTKĘ!!! Bardzo prosimy o wsparcie naszej inicjatywy. Liczy się każda "złotóweczka"! 

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli spełnić marzenia naszych dzieciaków, a ich śmiech będzie niósł się ulicami naszej Łodzi!

Nasza ZRZUTKA>>>> https://zrzutka.pl/g5sven