Nasze dziewczyny w finale Mistrzostw Łodzi w Koszykówce
Mateusz Kacprz…
13 stycznia 2023 r.
Ależ zagrały nasze dziewczyny!!??
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!
Ależ zagrały nasze dziewczyny!!??
Dziś odbył się turniej półfinałowy Mistrzostw Łodzi w Koszykówce dziewcząt. Nasze uczennice zagrały znakomite zawody, pokonały pewnie dwa zespoły i awansowały do finału Mistrzostw Łodzi, w którym będą walczyć o tytuł Mistrzyń Łodzi!
Gratulujemy i życzymy powodzenia!!