Konkurs plastyczny "Ksiądz Bosko i Ja"
Iga Włodarczyk
20 luty 2024 r.
16 lutego rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "Ksiądz Bosko i Ja" zorganizowany z okazji dnia patrona naszej szkoły. W jury zasiedli wszyscy nauczyciele uczący w klasach I-III.
Nagrody zdobyli:
Miejsce I
- Gabrysia Zalewska 1c
- Aniela Grochala 2c
- Zuzia Magdzińska 3a
Miejsce II
- Hania Wicher 1a
- Basia Bajak 2c
- Ania Ławniczak 3a
Miejsce III
- Pola Hrychorczuk 1c
- Rozalia Bocian 2c
- Małgosia Burtka 3a
Zostały przyznane również wyróżnienia, które otrzymali:
- Oliwia Kowalczyk 1a
- Tosia Smalczewska 1c
- Paula Krogulska 2a
- Helenka Stępień 2c
- Wanda Bajak 3a
- Igor Zalewski 3b
Dziękujemy za udział w konkursie!
Magda Ragan, ks. Paweł Szczepański, Iga Włodarczyk




