Kiermasz ozdób świątecznych

Sylwia Gajewska

14 grudnia 2022 r.

Nie dajemy za wygraną... kontynuujemy zbiórkę pieniędzy na doposażenie boiska szkolnego w siłownię. Tym razem uczniowie klas wczesnoszkolnych oraz klas 4-6 przygotowali piękne, świąteczne ozdoby, które sprzedawaliśmy dziś na kiermaszu. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy włączyli się w wykonanie: naszym uczniom, nauczycielom świetlicy, plastyki, techniki a naszym wspaniałym rodzicom za zainteresowanie i hojność! 
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych
Kiermasz ozdób świątecznych