Dzień klasy 7a z wychowawcą

Aleksandra Wójcik

24 czerwca 2026 r.

Zdjęcie grupowe klasy 7a w kolorowych koszulkach
Zdjęcie grupowe klasy 7a w kolorowych koszulkach

Ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026 klasa 7a wraz ze swoją wychowawczynią spędziła na pielęgnowaniu relacji. Dziewczęta wzięły udział w kolorowej zabawie. Każda uczennica na początku otrzymała zupełnie białą koszulkę, która w trakcie zajęć zapełniała się kolorowymi odciskami dłoni. Każdy kolor symbolizował inną cechę lub rolę w zespole klasowym. Dzięki temu ćwiczeniu dziewczynki dowiedziały się, jak postrzegają je koleżanki z klasy. 

Po tym ciekawym doświadczeniu klasa udała się do pobliskiego Parku Źródliska na tradycyjny, coroczny piknik, podczas którego dziewczęta grały w gry, rozmawiały i zajadały przekąski. Pogoda była wyjątkowo piękna, więc cały dzień był bardzo udany. 

Dziewczęta odciskają dłonie na koszulkach
Dziewczęta odciskają dłonie na koszulkach
Zdjęcie grupowe klasy 7a w kolorowych koszulkach
Zdjęcie grupowe klasy 7a w kolorowych koszulkach
Dziewczęta odciskają dłonie na koszulkach
Dziewczęta odciskają dłonie na koszulkach
Dziewczęta odciskają dłonie na koszulkach
Dziewczęta odciskają dłonie na koszulkach
Dziewczęta odciskają dłonie na koszulkach
Dziewczęta odciskają dłonie na koszulkach
Piknik w Parku Źródliska
Piknik w Parku Źródliska
Piknik w Parku Źródliska
Piknik w Parku Źródliska
Piknik w Parku Źródliska
Piknik w Parku Źródliska
Piknik w Parku Źródliska
Piknik w Parku Źródliska