Samorząd Uczniowski

Obrady Salezjańskiego Sejmu Szkolnego

W piątek 23 listopada odbyły się II. Obrady Salezjańskiego Sejmu Szkolnego. Podczas obrad byli obecni członkowie Samorządu Uczniowskiego - przewodnicząca SLO Aleksandra Banaszczyk, wiceprzewodniczący SLO Patryk Stańczak, skarbnik SSS Jakub Skałecki, przewodnicząca SG Marta Winiarska i Dominika Najder. Na 24 posłów wybranych do SSS, obecnych było 19 posłów. Obradowali oni i dyskutowali nad siedmioma projektami, z czego trzy zostały przyjęte bez poprawek, zaś cztery projekty zostały przyjęte z poprawkami posłów.

współpraca

Praktyki Naukowe 22 listopada

22 listopada,  Politechnika Łódzka

Byliśmy na zajęciach na Politechnice Łódzkiej w  Zakładzie  Robotyki i Automatyzacji.

osiągnięcia

Sukces Julianny z SLO w ogólnopolskim turnieju tańca

Uczennica 2 klasy naszego liceum, Julianna Woźniak, zdobyła pierwsze miejsce w VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Narodowego w Formie Towarzyskiej.

Turniej odbył się 17 listopada w miejscowości Ujazd. Jego organizatorem był Dyrektor Ośrodka Kultury w Ujeździe oraz Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków.

Gratulujemy Juliannie i życzymy dalszych sukcesów.

KONSULTACJE Listopadowe

Serdecznie zapraszamy w środę (21 października) na konsultacje w auli. Spotkania z nauczycielami rozpoczną się o godz. 17.30.

 

Nieobecni nauczyciele:

1. Barbara Gęsicka

2. Ewa Szczepanik-Cnotalska

3. Tadeusz Brojewski

4. Ewa Winiarczyk

sport

Zagraliśmy dla Jana Pawła II po raz ósmy

17 listopada, w hali sportowej naszej szkoły rozegrana została VIII edycja turnieju piłki nożnej halowej "Gramy dla Jana Pawła II".

Turniej zorganizowany został przez S.L. SALOS-WODNA, a patronat nad nim objął Urząd Miasta Łodzi oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

wydarzenia muzyczne

Zaproszenie na Cecyliadę

Przyjdź zobacz jak Twoi koledzy i koleżanki śpiewają, grają i tańczą w najbliższy czwartek
sport

Drużynowy turniej szachowy

13 listopada w Mundurowym Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Klaretyńskiej 9, uczniowie Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, z klas IV - VI wzięli udział w drużynowym turnieju szachowym.

Zawody zorganizowane zostały przez Łódzki Związek Szachowy oraz Miejski Szklony Związek Sportowy, a walka toczyła się o miano drużynowego Mistrza Łodzi. Mając wielu szachistów wśród uczniów naszej szkoły do rywalizacji postanowiliśmy wystawić dwie drużyny, skład których tworzyli: 1 dziewczynka i 3 chłopców. Łącznie do zawodów przystąpiło 20 zespołów.