Dzień klasy 7a z wychowawcą
Aleksandra Wójcik
24 czerwca 2026 r.

Ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026 klasa 7a wraz ze swoją wychowawczynią spędziła na pielęgnowaniu relacji. Dziewczęta wzięły udział w kolorowej zabawie. Każda uczennica na początku otrzymała zupełnie białą koszulkę, która w trakcie zajęć zapełniała się kolorowymi odciskami dłoni. Każdy kolor symbolizował inną cechę lub rolę w zespole klasowym. Dzięki temu ćwiczeniu dziewczynki dowiedziały się, jak postrzegają je koleżanki z klasy.
Po tym ciekawym doświadczeniu klasa udała się do pobliskiego Parku Źródliska na tradycyjny, coroczny piknik, podczas którego dziewczęta grały w gry, rozmawiały i zajadały przekąski. Pogoda była wyjątkowo piękna, więc cały dzień był bardzo udany.








