Mam talent w 1c

Marta Kwella

28 luty 2024 r.

W klasie 1c odbył się konkurs Mam talent zainicjowany, zorganizowany i przeprowadzony przez Hanię W., Zosię G., Olę B. oraz Adę G. uczennice klasy 4c. Dziewczynki ze starszej klasy zaproponowały trzy konkursowe kategorie: taniec, śpiew, rysowanie. Młodsze koleżanki bardzo entuzjastycznie przyjęły ich propozycje i z wielką chęcią wzięły udział w zabawie. Hania, Zosia, Ola i Ada zadbały nawet o nagrody, czym absolutnie zachwyciły koleżanki. Bardzo dziękuję za tę inicjatywę i dodatkowo, chciałabym podkreślić, że wyjątkowe było dla mnie słuchać, jak wspierająco i motywująco wypowiadały się po każdym występie. To piękne, jak pozytywne słowa mogą wpłynąć na dziecięcą motywację i chęć do działania! Dziękuję!

Marta Kwella

6
6
2
2
9
9
3
3
4
4
10
10
5
5
7
7
9
9