Konkurs plastyczny "Ksiądz Bosko i Ja"

Iga Włodarczyk

20 luty 2024 r.

16 lutego rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "Ksiądz Bosko i Ja" zorganizowany z okazji dnia patrona naszej szkoły. W jury zasiedli wszyscy nauczyciele uczący w klasach I-III. 

Nagrody zdobyli:

Miejsce I

- Gabrysia Zalewska 1c

- Aniela Grochala 2c

- Zuzia Magdzińska 3a

Miejsce II

- Hania Wicher 1a

- Basia Bajak 2c

- Ania Ławniczak 3a

Miejsce III

- Pola Hrychorczuk 1c

- Rozalia Bocian 2c

- Małgosia Burtka 3a

 

Zostały przyznane również wyróżnienia, które otrzymali:

- Oliwia Kowalczyk 1a

- Tosia Smalczewska 1c 

- Paula Krogulska 2a

- Helenka Stępień 2c

- Wanda Bajak 3a

- Igor Zalewski 3b

 

Dziękujemy za udział w konkursie!

Magda Ragan, ks. Paweł Szczepański, Iga Włodarczyk

prace uczniów klas 1
prace uczniów klas 1
prace uczniów klas 1
prace uczniów klas 1
prace uczniów klas 2
prace uczniów klas 2
prace uczniów klas 2
prace uczniów klas 2
prace uczniów klas 3
prace uczniów klas 3