Spotkanie integracyjne klasy 1D SSP

Weronika Wacławska

19 luty 2024 r.

W niedzielę po Mszy klas 1-3 SSP odbyło się spotkanie integracyjne klasy 1D. 

W niedzielę po Mszy klas 1-3 SSP odbyło się spotkanie integracyjne klasy 1D. Rodzice, Rodzeństwa i  Uczniowie spotkali się, aby lepiej się poznać. Oprócz rozmów i wspólnych zabaw odbył się mecz z udziałem Rodziców. Był to dla nas bardzo dobry czas! 

Spotkanie integracyjne 1D
Spotkanie integracyjne 1D
Spotkanie integracyjne 1D
Spotkanie integracyjne 1D
Spotkanie integracyjne 1D
Spotkanie integracyjne 1D