Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice! Z całego serca dziękujmy za zaangażowanie, finansowe i rzeczowe wsparcie świątecznej zbiórki dla wychowanków Bałuckiej Ochronki, prowadzonej przez Siostry Salezjanki. Niech okazana dobroć wraca do Was ze zdwojoną siłą
Nie da opisać się wzruszenia Halina Kocwin - Siostry Dyrektorki na widok przywiezionych prezentów.
Dziękuję także pani Weronice Łubisz, która zajęła się organizacją zbiórki. Młodzieży, która nosiła, segregowała i pakowała ofiarowane przedmioty. A mamie jednej z uczennic i wychowawcy ze Szkoły Rzemiosł za spakowanie wszystkich darów i przewiezienie na Brauna!