W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie Drzwi Otwarte. W tym roku mieliśmy okazję gościć Państwa, aż pięć razy.
Drzwi Otwarte są regularnym wydarzeniem w naszej szkole, które za każdym razem przyciąga spore grono zainteresowanych - młodszych i starszych. Ma ono na celu pokazanie szkoły od wewnątrz; pod kątem wyglądu jak i spraw administracyjnych oraz tych związanych z nauczaniem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za duże zainteresowanie oraz zapraszamy na kolejne edycje, które odbędą się w przyszłym już roku szkolnym - o ich terminach będziemy informować na stronie internetowej. Wszystkim zaangażowanym oraz odwiedzającym - DZIĘKUJEMY !