Nasze dziewczyny w finale Mistrzostw Łodzi w Koszykówce

Mateusz Kacprz…

13 stycznia 2023 r.

Ależ zagrały nasze dziewczyny!!?? Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Ależ zagrały nasze dziewczyny!!??

Dziś odbył się turniej półfinałowy Mistrzostw Łodzi w Koszykówce dziewcząt. Nasze uczennice zagrały znakomite zawody, pokonały pewnie dwa zespoły i awansowały do finału Mistrzostw Łodzi, w którym będą walczyć o tytuł Mistrzyń Łodzi!
Gratulujemy i życzymy powodzenia!!

cda
cda