Turniej tenisa stołowego
Janusz Ćwik
22 grudnia 2022 r.
W dniach 12-19 grudnia 2022 roku odbyły się zawody tenisa stołowego wśród 21 chłopców z IV klas świetlicy szkolnej, którzy przez trzy dni grali w fazie grupowej w 5 grupach. 15 grudnia odbyły się mecze 1/8 finału, a 16 grudnia mecze 1/4 finału. 19 grudnia w pierwszym półfinale Dykto Jędrzej wygrał 4:2 z Sobieszkiem Stanisławem, Binkiewicz Fabian pokonał 4:3 Wąsowicza Bartosza. W meczu o 3. miejsce Wąsowicz Bartosz wygrał 5:4 ze Stanisławem Sobieszkiem, a w finale Binkiewicz Fabian wygrał 5:4 z Dykto Jędrzejem.
Wyniki turnieju:
I miejsce - Binkiewicz Fabian, 4b
II miejsce - Dykto Jędrzej, 4d
III miejsce - Wąsowicz Bartosz, 4b