Mikołajki pierwszaków w Akademii Muzycznej

Aneta Bartłomi…

9 grudnia 2022 r.

6 grudnia klasy pierwsze wybrały się do Akademii Muzycznej na mikołajkową prezentację instrumentów perkusyjnych.

Słuchając przeróżnych sentencji muzycznych dzieci przeniosły się w swojej wyobraźni słuchowej do fabryki św. Mikołaja, w której działy się różne muzyczno-rytmiczne czynności: pracowały maszyny, aniołki uwijały się  przy pakowaniu prezentów, renifery pomagały w rozwożeniu upominków. Podczas pokazu można było usłyszeć cały wachlarz dźwięków oraz utwory grane na instrumentach perkusyjnych. Na koniec dzieci usłyszały i rozpoznały melodię znanej piosenki świątecznej, co wywołało wiele radości.

Aneta Bartłomiejczyk-Siuto

W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny
W oczekiwaniu na spektakl muzyczny