6 grudnia klasy pierwsze wybrały się do Akademii Muzycznej na mikołajkową prezentację instrumentów perkusyjnych.
Słuchając przeróżnych sentencji muzycznych dzieci przeniosły się w swojej wyobraźni słuchowej do fabryki św. Mikołaja, w której działy się różne muzyczno-rytmiczne czynności: pracowały maszyny, aniołki uwijały się przy pakowaniu prezentów, renifery pomagały w rozwożeniu upominków. Podczas pokazu można było usłyszeć cały wachlarz dźwięków oraz utwory grane na instrumentach perkusyjnych. Na koniec dzieci usłyszały i rozpoznały melodię znanej piosenki świątecznej, co wywołało wiele radości.
Aneta Bartłomiejczyk-Siuto
W oczekiwaniu na spektakl muzycznyW oczekiwaniu na spektakl muzycznyW oczekiwaniu na spektakl muzycznyW oczekiwaniu na spektakl muzycznyW oczekiwaniu na spektakl muzycznyW oczekiwaniu na spektakl muzycznyW oczekiwaniu na spektakl muzyczny