Ładowanie strony...
26 września 2022

Ślubowanie i festyn Wczesnoszkolnych

Sylwia Gajewska

W piękną, słoneczną i ciepłą niedzielę 25 września nasi uczniowie klas I stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Po wspólnej Eucharystii odbył się festyn, na którym zbieraliśmy fundusze na plac zabaw. Uskładaliśmy kwotę 13000 zł. Bardzo za to dziękujemy!

 

Ten wspaniały dzień zaczął się Mszą Świętą. Najmłodsi uczniowie ślubowali pracować w szkole, by stawać się "dobrymi chrześcijanami i uczciwymi obywatelami". Po wspólnej modlitwie spotkaliśmy się na boisku szkolnym. Tu odbył się wspaniały festyn: kupowaliśmy smakołyki, drobiazgi przygotowane przez dzieci i rodziców, braliśmy udział w loterii, tańczyliśmy, zjeżdżaliśmy na dmuchańcu a jeśli ktoś chciał, mógł strzelić gola Księdzu Dyrektorowi. 

Było gwarno i wesoło. Dzięki hojności i uprzejmości, szczególnie naszych rodziców i gości, udało nam się uzbierać wspaniałą sumę pieniędzy. Grosz do grosza i wierzymy, że już niedługo na naszym boisku stanie plac zabaw. 

Gdyby ktoś jeszcze chciał się finansowo dołączyć do projektu, zachęcamy do wejścia na stronę: https://zrzutka.pl/g5sven

Cieszymy się każdą złotówką i bardzo dziękujemy za niedzielne dary!

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie wspaniale została uchwycona nasza modlitwa i zabawa przez tatę naszej uczennicy, Piotra Siwka.